Tervetuloa Quality Hotel Augustiniin. Täältä löydät hyödyllistä tietoa hotellistamme. Mikäli et löydä etsimääsi tietoa tai sinulla on kysyttävää vierailuusi liittyen, ota meihin yhteyttä.
Pysäköinti
Suosittelemme auton pysäköimistä Leütenhaven-pysäköintihalliin. Hinta 27 NOK/tunti tai 230 NOK/vuorokausi.
Matkatavaroiden säilytys
Quality Hotel Augustin tarjoaa teille mahdollisuuden matkatavaroidenne säilytykseen sekä vierailuanne ennen että sen jälkeen.
Wi-Fi
Jokaisessa hotellihuoneessa ja yhteisissä tiloissa on maksuton, langaton internet-yhteys. Saat muodostettua internet-yhteyden joko noutamalla tunnukset vastaanotosta tai käyttämällä Nordic Choice Club -jäsennumeroasi.
Huonesiivous - Sweet Dreams Stay
Sweet Dreams -projekti on yhteistyö meidän ja UNICEFin välillä, jossa autamme ihmiskaupalle altistuneita lapsia saamaan turvallisen yöunen. Voit auttaa projektia valitsemalla, ettet halua huonesiivousta yöpyessäsi meillä pitempään kuin yhden perättäisen yön ajan. Ripustat vain Sweet Dreams -kyltin huoneesi ovenkahvaan viimeistään klo 23.00. Jokaisesta huoneesta, jota ei siivota, lahjoitamme 10 SEK UNICEFille. Samalla vähentyy myös kemikaalien, energian ja veden käyttö. Yhdessä voimme vaikuttaa! Täältä voit lukea lisää Sweet Dreams -projektista.
Käteisetön hotelli
Quality Hotel Augustin on käteisetön hotelli. Kokonaisuudessaan käteisettömyys tarkoittaa turvallisempaa työympäristöä työntekijöillemme ja sitä, että henkilökuntamme voi yhä enenevässä määrin keskittyä palvelemaan hotellin vieraita. Vieraillemme tämä tarkoittaa lisääntynyttä turvallisuuden tunnetta sekä nopeampaa ja varmempaa maksutapahtumaa. Hyväksymme kaikki yleisimmät pankki- ja luottokortit. Ole hyvä ja ota meihin yhteyttä, jos sinulla on kysyttävää.