Quality Hotel Vøringfoss -hotellissa pidämme huolen siitä, että jokainen meillä nauttimasi ateria on sekä maittava että terveellinen – makuelämys ainutlaatuisella näköalalla maustettuna.
Ravintola Onen
Ravintola Onen tarjoilemme aamiaisen, lounaan ja illallisbuffetin. Ravintolamenussa näkyy vahvasti Hardangerin perinnemaut. Sään salliessa ravintolamme yhteydessä oleva terassi on ihanteellinen paikka nauttia hyvästä ruoasta – henkeäsalpaavassa vuono- ja tunturimaisemassa. Erityiset tilaisuudet vaativat erityisen menun ja räätälöimme uniikin menun jokaiseen elämäsi juhlaan ja tapahtumaan.
Illallisbuffetin hinta: 345 NOK/henkilö. Yksityistilaisuuksia varten on oma menu. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä hotellimme asiakaspalveluun.
Bestastovo
Bestastovo on osa Onen-ravintolaamme ja täällä voit nauttia à la carte -menusta, joka tarjoaa paikallisia erikoisuuksia modernilla otteella. Asiantuntemuksemme, paikallinen ruokakulttuuri sekä modernit valmistustavat antavat mahdollisuuden hyödyntää lähialueen raaka-aineita uudella tavalla – valmistaa epätavallisia yhdistelmiä sekä tarjota uusia jännittäviä makuja.
Fossatrommo
Hotellimme Fossatrommo-baarissa voit nauttia lasillisesta hyvää viiniä tai tuopillisesta huurteista olutta rennossa tunnelmassa. Ammattitaitoisten baarimikkojemme käsissä valmistuvat niin klassikot kuin uutuusdrinkitkin. Hotellissamme on myös useita salonkeja, jotka soveltuvat täydellisesti erilaisiin tilaisuuksiin. Fossatrommo-baariin on 18 vuoden ikäraja.